Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Taktinė liemenė Perun 3 su balistinėmis plokštėmis

Prekės kodas: V-PC-P3rgBAL
325,00 €

Aprašymas

Taktinė liemenė Perun 3 yra Ukrainos "Velmet Armor System" sukurtas produktas. Taktinė liemenė sukomplektuota kartu su ARM-550 AX plokštėmis. Liemenė išlaikė testą tikruose mūšio lauke ir pelnė pripažinimą. Mes suprantame, koks svarbus kariui mobilumas ekstremaliose situacijose. Todėl gamintojas siekė suteikti maksimaliai lengvą išvaizdą naujam produktui, išlaikant jo patikimumą ir ilgaamžiškumą. Minimalūs judesio apribojimai ir maksimalus komfortas. Galimybė koreguoti plokščių vietą, siekiant užtikrinti efektyviausią gyvybiškai svarbių organų apsaugą. Perun-3 pasižymi efektyvia ventiliacija.
Patikima evakuacijos kilpa suteikia galimybę esant kritinei situacijai nevaržomai judėti. Ištrauktos kilpos ilgis apie 70 cm., o tai gerokai palengvina sužeistojo evakuaciją.
Neatidėliotinos pagalbos atveju, taktinė liemenė Perun 3M gali būti greitai išardoma.
Daugiau apie plokštes rasite gamintojo tinklapyje:
https://velmet.ua/en/49-sredstva-zasshity/57-broneplastiny-i-broneplity/48-broneplastina-velmet-arm-550-ax.html

Spalva – Ranger green

Liemenė pagaminta:
CORDURA - 600D
Molle – Polyamide
Elastinis - cummerbund
Velcro – YKK