Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Vandens filtras XStream Straw

Prekės kodas: SG-XSstr
59,99 €

Aprašymas

Tai dar geresnis būdas gerti saugų vandenį tiesiai iš bet kokio gėlo vandens šaltinio! "Sagan ™" XStream ™ vandens filtro šiaudas išbandytas ir patvirtintas nepriklausomų vandens laboratorijų. Pridedamas Xstrream purškimo siurblys, kuris leidžia jums plauti maistą, rankas ir dalintis vandeniu.

Puikiai tinka žygiams pėsčiomis bei rimtoms ekspedicijoms ar išgyvenimo žygiams. Lengvas ir kompaktiškas, lengvai talpinamas į mažą maišelį ar net striukės kišenę.

"Sagan ™ XStream ™" vandens filtro šiaudeliai buvo išbandyti nepriklausomos vandens laboratorijos, siekiant nustatyti filtro "End of Life". Jis atitinka arba viršija Jungtinių Valstijų EPA vandens kokybės standartus, skirtus pašalinti virusus ir bakterijas.