Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

308. dėtuvės dėklas (Hypolon)

Prekės kodas: V-308magFM-SF-rg
18,00 €

Aprašymas

Atnaujinatas dėtuvės dėklas Velmet FM-1 skirtas 308. dėtuvėms
Sutrumpintas dėklas, vidus padengtas Hypolon audiniu užtikrinančiu didesnę trintį, taip Jūsų dėtuvė dėkle laikykis patikimiau ir saugiau.

Universalus taktinis karabino 7,62. dėtuvės krepšelis Velmet
   
Dėl plastikinių įdėklų dėklo šonuose - yra galimybė ištraukti dėtuvę ir, jei reikia, įdėti ją atgal per kelias sekundes! Plastikinių elementų dėka dėkliukas visada išlaiko savo formą. Plastikinių elementų gamyba atliekama naudojant specialią liejimo technologiją, kuri žymiai pagerina jų savybes . Kokybiški ir patvarūs elementai užtikrina patikimą fiksavimą. Net atliekant aktyvius judesius, dėtuvė patikimai laikosi dėkliuke. Optimalus fiksavimo lygis pasiekiamas dėl krepšelio elastinės virvutės. Dėkliuke yra nuimama Velcro juosta, uždaranti krepšelį sandariai. Jis gali būti pritvirtintas prie taktinio diržo, molle arba ALICE.
    Ilgaamžiškumas. Naudojamas tik modernus "Cordura" audinys, kuris yra visame pasaulyje aktyviai naudojamas kariniuose drabužiuose, prieduose, įrangoje ir aukštos kokybės aksesuaruose. Plastikas, kuris naudojamas pistoleto dėtuvių dėklų gamyboje sukurti, yra patvarus esant žemai temperatūrai ir mechaniniam veikimui.
Visa Velmet ekipuotė yra užsitarnavusi gerą vardą kovos lauke.